SLEVA -10% | KÓD: oblecoblek >>> Poštovné ZDARMA!
+420.733.549.049 | jsem@oblecoblek.cz

KAŽDÉMU ŘÍKÁM, ŽE ZÁLEŽÍ JEN NA TOM, KOLIK POZORNOSTI UNESE.

Rád se oblékám sám a před pár lety jsem hledal „nějakou“ ozdobu do saka, ale přesně jsem nevěděl jakou. Zkrátka jsem si chtěl vylepšit svůj oblek, nějak se zvýraznit, upoutat pozornost, být oroginální. A někde za oceánem narazil na ozdoby do klopy, trošku jiné kravaty, motýlky a kapesníčky do saka.

Pak přišla skvělá myšlenka. Založil jsem Obleč oblek a vyrobil několik set ozdob do klopy.

Chceš si přečíst celý příběh? Najdeš ho tady.

Pavel //vymyslel a založil Obleč oblek

Jsem původně stavař, team leader, nadšený grafik, tvůrce webů pro malé firmy a živnostníky s duší obchodníka, rád fotím fotky, které letí, jsem blázen na lyžích, primáš cimbálky, šéf a milovník sněhu… Když jsem byl malý, tak jsem chtěl být profi lyžar, obdivoval jsem Marca Girardelliho, Alberta Tombu a kvanta dalších.. To se mi nesplnilo. Ale sním o tom minimálně 1x za měsíc a taky o hromadách sněhu, protože když sněží, tak to nonstop hypnoticky pozoruji z okna…

Jsem kapitán

Je toho asi hodně a kdybych to měl všechono vypsat. No zkrátka blázinec a nemluvě o koníčcích, sportu a…

Teď bych se chtěl stát pilotem výrníku a pořídit si ho, protože kapitánský průkaz na moře už mám dávno, postavit skvělou chatu chatu, kde budeme odpočívat, snít, opékat špekáčky a taky nedělat nic… a otevřít první kamennou prodejnu Obleč oblek.

Mám o dva stupně víc

Vlastně ani nevím , kdy to všechno stíhám, ale prej mám o dva stupně víc než všichni ostatní a manželka (Gábi) o mě říká, že jsem pekelník… Dnes označováno jako HYPERAKTIVNÍ jedinec s abnormální aktivitou. Ale nikoho s tím neobtěžuji.

Někdy si připadám jako Ferda Mravenec //práce všeho druhu, vždy optimisticky naladěný chlapík s červenou puntíkovanou mašlí kolem krku. Je nebojácný, chytrý a vynalézavý, vždy si ví rady.

Někdy mi to i vadí, ale už jsem se tak narodil…

Obchod s módními doplňky

No a před pár lety jsem přemýšlel o tom, com bych dělal a aby mě to ještě i bavilo, naplňovalo a zároveň u toho relaxoval a zažíval to správné „FLOW“ jako kdysi, když jsem byl malý a stavěl celé hodiny, dny, týdny LEGO. A tak jsem si vymyslel obchod s módními doplňky a nechtěl jsem z toho prioritně zbohatnout, protože doma už krom zdraví nic víc nepotřebujeme a většinu věcí a hromady zbytečností máme. Jen jsem věděl, že to chci mít a spíš to bylo o tom najít smysl života, něco se naučit, bavit se a trochu si přilepšit.

Začátek byl dlouhý a po půl roce jsem toho chtěl nechat

No a pak to začalo: Jak se to bude jmenovat o čem to bude, kdo to udělá….

Název „Obleč oblek“ vysypala z rukávu Gábi jen tak, u snídaně. Původně to byly jen ozdoby do klopy a později jsem přidal na přání zákazníků, kapesníčky do saka, motýlky a kravaty. V nabídce máme i manžetové knoflíčky, ale ty nám moc nejdou, takže je doprodáváme.

Udělal jsem to celé já s podporou rodiny a naučil se u toho spostu věcí… Dnes zvládnu udělat jednoduchý web, e-shop, vyfotit fotku jinak, než na automatický režim, vím něco o marketingu, SEO pro WordPress, ovládám sociální sítě, vím co funguje a co ne a chystám se na video blog, zkráceně nazývaný VLOG.

A jak to vypadá dnes?

Každým rokem rosteme a mám z toho radost, protože nás to baví!

Pomalu se blížíme k milionu, máme přes 900 produktů skladem, přes 7.1K sledujících na instagramu, 5-ti hvězdičkové hodnocení na Facebooku a přes 1000 úžasných objednávek za loňský rok za což DĚKUJI ?

Vylepšujeme web, vymýšlíme nové obaly, produkty a skvělé dárky… Bavíme se.

 

Gabriela //vymyslela název, podpořila mě v tom a dnes se stará o všechny objednávky

Moje Gábi je úžasná! Nemá moc ráda sociální sítě a taky se nerada fotí. Nechápu proč, je krásná a víc mi asi nedovolí napsat. A říká se o ní, že má zlaté ruce. Ale hlavně dělá to, co ji baví… Má svůj salon Kosmetika Dolce Vita a ve volném čase se stará o každou objednávku, která nám dorází, snídani, oběd, večeři, praní, žehlení… ?

 

Ella //ráda si půjčuje všechny třpitivé ozdoby do klopy a občas pomáha za 5-ti kačku s balením

Naše Ella bude mít 10 a je svá. Ráda tančí, sleduje YouTube a vyrábí sliz… Občas nám za pár drobných pomůže. Právě si šetří na akrobatickou šálu a chytré hodinky.